Gevraagd met spoed: overblijfouders voor onze TSO

30 juni 2022

Beste ouders en verzorgers van onze leerlingen,

Met spoed zijn wij op zoek naar ouders die ons komend schooljaar willen komen helpen in de begeleiding van de TSO (tussenschoolse opvang) als overblijfouder.

De TSO is de opvang voor tussen de middag. Tijdens de TSO eten kinderen hun broodjes en fruit en kunnen daarna onder begeleiding spelen in onze TSO-ruimte of op het schoolplein.

Onze huidige TSO begeleiding heeft aangegeven te willen stoppen aan het eind van dit schooljaar. De begeleiding bestaat nu uit drie dames. Op dit moment hebben we één nieuwe kracht voor de TSO voor komend schooljaar gevonden. En dat is te weinig!

Daarom zijn we met spoed op zoek naar vaders of moeders (of wellicht mensen uit uw omgeving) die willen komen helpen bij de begeleiding van onze leerlingen tussen de middag van 11.45 uur tot 13.00 uur in de TSO.

Als begeleider van onze TSO ontvangt u een vrijwilligersvergoeding. Mocht u geïnteresseerd zijn om als overblijfouder te helpen in onze TSO, of mocht u hier vragen over hebben, dan nodig ik u uit zich bij mij te melden.

Alvast hartelijk dank voor uw reactie(s) en eventuele medewerking.

Met vriendelijke groet namens het team,

 

Richard Raven

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.